Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Witamy na stronie Magnetic Project -DJ&Wodzirej

Rozbawimy każdą salę...

Trochę o nas

Hej! Na imię mam Przemek. Muzyką interesuję się od najmłodszych lat. Praktycznie nie ma stylu muzyki, z którym choć w małym stopniu nie byłbym zaznajomiony. Parę lat temu zacząłem zabawę muzyką poprzez programy komputerowe do tego służące. Z czasem zabawa stała się pasją i obecnie pragnę nią zarazić osoby, które mają możliwość nas posłuchać. Dzięki specjalistycznemu kontrolerowi Pioneer DDJ ERGO-K i programom służącym do komponowania muzyki, nagrywania, edycji, miksowania i obróbki dźwięku można z każdego niemalże kawałka stworzyć hit i rozbawić wszystkich na parkiecie.

 

Witam gości na naszej stronie. Z tej strony Damian. Krótko chciałbym przedstawić moje powiązania z muzyką. Zacząłem swoją przygodę od nauki gry na gitarze. Przez 6 lat należałem do Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu (zaświadczenia zamieszczone poniżej) , szkoląc się jednocześnie w ognisku muzycznym w Radymnie. Wraz z bratem i kolegami stworzyłem zespół Diament. Przez 5 lat grałem w nim na gitarze prowadzącej oraz byłem wokalistą. Bawiący się przy naszej muzyce goście do dziś mile wspominają chociażby sylwester w Zadąbrowiu i Duńkowicach, majówki w Jarosławiu i inne imprezy. Amatorsko również gram na perkusji i gitarze basowej. Poniżej zamieściłem parę dokumentów potwierdzających moją muzyczną przeszłość. Wiem jak sprawić aby zabawa była naprawdę udana. Potwierdzają to fakty.